Czytam
17 komentarzy:

 1. Jest mój blog... Czuję się taka wyróżniona :D

  OdpowiedzUsuń
 2. [SPAM]
  Serdecznie zapraszam na nowo-powstałego bloga opowiadającego o niezwykłej miłości, która (jak każda) miewa wzloty i upadki. To uczucie jest jednym z najpiękniejszych uczuć jakie kiedykolwiek mogłaś sobie wyobrazić. Zagubienie, uczciwość, przyjaźń...
  http://without-any-friends.blogspot.com/
  "Gdyby nie był moim najlepszym przyjacielem powiedziałbym jej co czuję, wyznałbym jej wszystko, ale nie mogę. Kocham ją."

  OdpowiedzUsuń
 3. polecam Ci - wyznani.blogspot.com i inne blogi Ollie :)

  a poza tym zapraszam do siebie :) www.catsbooksandally.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. jak ona mogła usunąć "sztukę zapomnienia". nooo... ;___;
  całe szczęście że ty jesteś i jeszcze do końca daleeeko <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Super!
  Czekam na nn :3

  http://youtu.be/YfHGr4oA3NU - zwiastun bloga
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga!
  opowiadanie011.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. http://hear-my-last-whisper.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. http://ilosteverythingwhatihave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://my-own-angel-on-earth.blogspot.com/
  Zapraszam serdecznie na mojego bloga. Co może się stać, kiedy One direction zostaną twoim sąsiadami?

  OdpowiedzUsuń
 9. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/

  Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej?
  http://percyiannabeth.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 10. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 11. Serena od dzieciństwa ma do czynienia z show biznesem. Zawsze marzyła o karierze muzycznej i blasku fleszy. Jednak, kiedy udaje jej się osiągnąć ogromny sukces, wszystko, co było dla niej takie wspaniałe, zaczyna tracić jakikolwiek sens. Została oskarżona przez własną rodzinę o nieszczęśliwy wypadek młodszego brata - Michaela. Dziewczyna traci kontakt z bliskimi i zostaje sama w zakłamanym, fałszywym świecie, w którym jest jedynie maszyną do zarabiania pieniędzy. Serena ma problemy ze samą sobą, a premiera jej nowego albumu zbliża się wielkimi krokami. Czy poradzi sobie z tym całym ciężarem na plecach? Czy pojawi się w jej życiu ktoś, kto pomoże jej uporać się z licznymi problemami? Czy mimo całej sławy, odnajdzie wewnętrzny spokój i szczęście?
  Zapraszam na nowe opowiadanie: www.loss-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Zayn - to nietypowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.

  ZAPRASZAM: Forever and Always
  ZWIASTUN: KLIK

  Jeżeli uważasz, że to opowiadanie jest jak setki innych, wejdź i się przekonaj, że ma głębsze przesłanie oraz porusza ważne problemy.
  Pomimo, że fabuła oklepana, to uwierzył/abyś, że znajdą się tam postacie z mitologii? :)
  Jeżeli chociaż troszkę cię zaciekawiłam - wpadnij, może Ci się spodoba x

  OdpowiedzUsuń
 13. On mnie szukał, choć o tym nie wiedział. Poszukiwał mnie w tłumie. Mówił wszystkim, że mnie nie potrzebuje. Że życie powiedziało mu, kim naprawdę jestem. Życie to kłamca, krętacz. On czuł się zagubiony, a jego serce było puste. Myślał, że nie ma serca. Słuchał życia, starał się chodzić ścieżkami wyznaczonymi dla niego. Podążał za przeznaczeniem. Jego życie wydawało się ułożone. I wtedy pojawiłam się. Chaos, którego potrzebował. Dłoń, która otworzyła mu oczy. Prawdziwy uśmiech, który zagościł na jego twarzy. Wypełniłam pustą przestrzeń w jego sercu. Niestety życie jest pełne zazdrości. Chce nas rozdzielić. Boję się życia.

  http://becauseofyouff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń